ДАН ШКОЛЕ 2022.

Овогодишња прослава Дана школе протекла је у знаку великог јубилеја – двеста двадесет година од оснивања надаљске школе. Свечана приредба у сали за физичко, на различите начине представила је школу некад и сад, односно школу прошлости, али и садашњости и будућности. Сценографија, декорације и цео програм водили су нас из прошлости у садашњост, чули смо историјат школе, као и садашње стање, сценска извођења представила су различита размишљања старих и младих о школи, хор нас је повео на пут од традиционалних песама до Констракте и њене евровизијске песме, а литерарни радови су на поетски начин представили школу некад и сад. У програм су били укључени многобројни ученици и млађих и старијих разреда. На крају програма, сложили смо се да је правац којим школа треба да иде неговање свега онога што представља вредно наслеђе из прошлости, а уједно и развијање свега што нам је потребно у садашњости.